Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 24 lutego 2018

  Dzień powszedni

  (Pwt 26, 16-19)
  Mojżesz powiedział do ludu: "Dziś Pan, Bóg twój, rozkazuje ci wykonać te prawa i nakazy. Przestrzegaj ich, wypełniaj z całego swego serca i z całej duszy....

2010-06-20
 1. Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za dar kapłaństwa ks. Michała Bika z naszej parafii. Jego osobę i kapłaństwo polecamy Waszym modlitwom.
 2. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo nabożeństwo czerwcowe.
 3. W tym tygodniu we wtorek będzie zakończenie roku katechetycznego. Dla dzieci Szkół Podstawowych spowiedź św. od godz. 15.oo a o 16.oo Msza św. z kazaniem. Natomiast dla młodzieży z Gimnazjum spowiedź św. od godz. 17.oo i Msza św. z kazaniem i nabożeństwem czerwcowym o 18.oo.
 4. Jutro przy kościele MB na Osiedlu wykład ks. dra Jacka Siewiory - Wartość dialogu w procesie wychowania. Początek o 18.3o.
 5. W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali: 3 dni – Maciej Jurczak, Halina Gula, Ryszard Szot, Zbigniew Buczek, Krzysztof Solon, Janusz Zając, Beata Zubiel, 2 dni – Krzysztof Barnaś, Krystyna Brzezińska, 1 dzień – Krystyna Śpiewak, Marian Żurawski, Zbigniew Zieliński, Edward Burek. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ze Smoczki. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożył Edmund Podpora, a na organy Kazimierz i Czesław Szady. Bóg zapłać.
 6. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie dziękuje wszystkim, którzy przekazali harcerzom dary na powodzian a zwłaszcza przy supermarketach.
 7. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana Stefania Gudz lat 75. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.