Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 24 lutego 2018

  Dzień powszedni

  (Pwt 26, 16-19)
  Mojżesz powiedział do ludu: "Dziś Pan, Bóg twój, rozkazuje ci wykonać te prawa i nakazy. Przestrzegaj ich, wypełniaj z całego swego serca i z całej duszy....

2010-11-14
 1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.3o. W każdy dzień listopada odprawiamy Mszę św. za dusze wypominane w naszym kościele.
 2. We wtorek o godz. 12.oo w Sali Duszpasterskiej w naszej parafii odbędzie się spotkanie medyczne. Para małżeńska za samo przyjście otrzyma wełniany pas przeciwbólowy na korzonki.
 3. W czwartek w Sali katechetycznej na Osiedlu będzie wykład ks. dra Ryszarda Banacha pt. Św. Zygmunt Szczęsny Feliński – sługa Królowej Polski. Początek o godz. 18.3o.
 4. W sobotę o 9.oo zbiórka kandydatów na ministrantów.
 5. W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali: 3 dni – Zdzisław Torba, Marcin Dębowski, Jan Krupa, 2 dni – Józef Bednarz, 1 dzień – Stanisław Adamczyk, Jan Kwaśniewski. Bóg zapłać. Bóg zapłać tym, którzy za nieprzepracowane dniówki złożyli na kościół: Cecylia i Wiesław Tobiaszowie, Renata i Wojciech Baltazarowie, Józef Szyler, Furmankowie. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 6. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana ś.p. Helena Pieprzna lat 86. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.