Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 24 lutego 2018

  Dzień powszedni

  (Pwt 26, 16-19)
  Mojżesz powiedział do ludu: "Dziś Pan, Bóg twój, rozkazuje ci wykonać te prawa i nakazy. Przestrzegaj ich, wypełniaj z całego swego serca i z całej duszy....

2010-12-12
 1. Roraty codziennie o godz. 18.oo a w niedziele także  o 6.3o. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zachęcamy zwłaszcza dzieci do przychodzenia na roraty.
 2. Prosimy młodzież z Gimnazjum, aby po Mszy św. udała się do zakrystii i pobrała nowe czasopismo TRINITAS i rozniosła po mieszkaniach. Jest w nim plan rekolekcji adwentowych, które rozpoczną się w przyszłą niedzielę, a będzie je głosił O. Redemptorysta z Lublina.
 3. Siedmiu chłopców z naszej parafii dzisiaj podczas uroczystej Mszy św. w Kościele MB na osiedlu o godz.17.00 otrzyma posługę lektora. Ich samych oraz całą liturgiczną służbę ołtarza polecamy waszej modlitwie i życzliwości. Dziękujemy także rodzicom, którzy wspierają swoich synów w podejmowaniu tych obowiązków.
 4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 5. Kto jeszcze nie ma opłatków – niech podejdzie do zakrystii. Można też zakupić świece wigilijne.
 6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Grzegorz Skiba, Janina i Władysław Rogóż, Sokołowscy, Malczyńscy, Kopalowie, Smoleniowie, Wanda i Jan Starzyk, Józef i Małgorzata Pieróg. Serdeczne Bóg zapłać.
 7. „Krąg biblijny” Romana Brandstaettera jest do nabycia po promocyjnej cenie 20 zł. w zakrystii.
 8. Produkty żywnościowe będą wydawane we wtorek od godz. 8.00.
 9. Dziękujemy wolontariuszom i darczyńcom za tak ofiarne włączenie się w dzieło „Szlachetnej Paczki” w tym roku.