Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 24 lutego 2018

  Dzień powszedni

  (Pwt 26, 16-19)
  Mojżesz powiedział do ludu: "Dziś Pan, Bóg twój, rozkazuje ci wykonać te prawa i nakazy. Przestrzegaj ich, wypełniaj z całego swego serca i z całej duszy....

2011-01-02
 1. W czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Święto obowiązkowe i dzień wolny od pracy. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę. Święcimy złoto, kadzidło i kredę. Po południu od 14.oo jest kolęda. Przypada w tym tyg. pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo. Z okazji I piątku spowiadamy w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu przed 16.oo – o 16.oo będzie Msza św. i przed godz. 18.oo, a o 18.oo Msza św.
 2. W przyszłą niedzielę – Niedziela Chrztu Pańskiego. Z okazji Jubileuszu Diecezji odnowimy przyrzeczenia Chrztu św., ucałujemy chrzcielnicę oraz przynosimy świece, gromnice, świece od Komunii św.
 3. Terminarz kolędy jest podawany w ogłoszeniach, jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii - TUTAJ.
 4. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana. Przypominamy o wywiązywaniu się z zaległości. Można to uczynić przez budowlane konto bankowe (przekazy są w Banku Spółdzielczym na ul. Zygmuntowskiej i to bez opłat), na tacę lub na kolędzie u księdza. Bóg zapłać. Już dzisiaj można pobrać z zakrystii poświadczenia z banku.
 5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisława Surdej, Elżbieta Baracz, Bogdan Plis, Marian Grabarz, Ryszard Rożniał, Zuzanna i Czesław Gancarzowie, Maria i Stanisław Boroniowie, Jadwiga i Jerzy Myckowie, Klaudia i Krzysztof Ząbkowie, Edyta i Zbigniew Pazdrowie, Krystyna i Stanisław Czapigowie, Renata i Adam Laskowie, Grażyna i Bogdan Ryczkowie, Elżbieta i Ryszard Stachnikowie, Mariola i Bogusław Stafanowiczowie. Bóg zapłać.